TEMA Vakfı’ndan 100 Bin Gönüllü 100 Bin Fidan Projesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


TEMA Vakfı’ndan 100 Bin Gönüllü 100 Bin Fidan Projesi

Mehmet YAZICI/ SAMSUN– BHA

TEMA Vakfı Samsun temsilcileri ve gönüllüler Atakum’da bir araya geldi. Atakum’da ve Samsun’da yaşanan çevre sorunlarının ele alındığı toplantıda çevre bilincinin oluşturulabilmesi için aktif gönüllülük ile bu konuda verilecek eğitimin önemi vurgulandı. TEMA Vakfı Atakum İlçe Sorumlusu Habib Alan, 2022-2023 yılı yönetim ekibi ve yapılan çalışmalar değerlendirdi.

Aktif gönüllülere ihtiyaç var

Yeni dönem için gönüllülük çalışmaları, aktif gönüllü kazanımı için TEMA’nın uygulamaya koyacağı modüller hakkında bilgiler verdi. Eğitim programlarının uygulanması, basında yer alacak haberlerin servis edilmesi, sosyal medya kullanımı, kurum ziyaretleri ve okullarda yapılan sunumlar hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

Meşe palamutu toplama etkinliği

Toplantıda ayrıca 2023-2024 yılında yapılacak çalışmalar da planlandı. Toplantıda ayrıca “11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü” ve 11-17 Kasım tarihlerini kapsayan ‘Erozyonla Mücadele Haftası’nın planlaması yapılırken, “6 Kasım Meşe Palamudu Toplama Etkinliği” kapsamında Samsun’un Canik İlçesinde gönüllülerin katılımıyla bir etkinlik düzenlenmesi kararlaştırıldı.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TEMA Vakfı’ndan 100 Bin Gönüllü 100 Bin Fidan Projesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap