MHP Burdur İl başkanı Gültekin Oktay Güven Tazeledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


MHP Burdur İl başkanı Gültekin Oktay Güven Tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanlığı’na mevcut başkan Gültekin Oktay, güven tazeleyerek yeniden seçildi. Oktay, “MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, kongrede yaptığı konuşmada; “Yerel seçimler için çalışmalarımız başladı. Burdur’da mevcut 6 belediyemizi yeniden kazanacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Geriye kalan 9 ilçe belediyeyi de almak için tüm gücümüzle saldıracağız. Burdur’da yerel seçimlere damga vuran parti olacağız.” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanlığı 14. Olağan Kongresi yapıldı. Mevcut başkan Gültekin Oktay’ın tek aday olarak çıktığı Burdur Kültür Merkezi’ndeki kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla birlikte başladı. Divan heyetinin belirlenmesinin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mesajı okundu. Daha sonra faaliyet ve mali rapor okunarak ibrası için üyelerin oylamasına sunuldu. Faaliyet ve mali rapor oy birliği ile kabul edildi. Dilek ve temenniler bölümünde yapılan konuşmaların ardından oy kullanma işlemine geçildi. Gültekin Oktay, 287 delegenin oy kullandığı kongrede 282 oy alarak yeniden MHP Burdur İl Başkanlığı’na seçildi. Kongrede 5 oy ise geçersiz sayıldı. MHP Burdur İl Başkanlığı’n yeniden seçilen Gültekin Oktay, kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“TÜRK MİLLETİNİ SEVEN HERKESİ YOLUMUZA DAVET EDİYORUZ”

“Kıymetli Hazirun, Bugün Gerçekleştirecek Olduğumuz Kongremizin Hayırlara Vesile Olmasını Cenabı Haktan Niyaz Ediyorum. Bugüne kadar çetin yolları aşarak geldik. Bizimle Birlikte Nice Çilelere Katlanan Tüm Dava Arkadaşlarımdan Allah Razı Olsun. Bizler Böyle Birlikte Olduğumuz Sürece Başarılarımız Artarak Devam Edecektir. Birlikte Daha Da Çok Çalışacağız. Aramıza Fitne Sokulmasına Müsaade Etmeyeceğiz, Türk Dünyası’nın Bilge Lideri Genel Başkanımız Sayın Doktor Devlet Bahçeli Bey’in Emrinde Vatanımıza, Milletimize, Davamıza Hizmet Edeceğiz. Genel Başkanımız, Vatan İçin, Bayrak İçin, Türk Milleti İçin Canını Ortaya koyarken, Bizlerde Sayın Genel Başkanımızın Arkasında Sıra Dağlar Gibi Duracağız. Cennet Mekan Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş Beyefendi Bir Sözünde; Emirlere Mutlak İtaat Lazımdır. Laubali, Gevşek, Disiplinsiz, Metotsuz, Kimselerle Davamız Yürümez Demiştir. Eğilmeyeceğiz, Yalpalamayacağız, Sağa Sola Sapmayacak ve Genel Başkanımızın Ardından Sapa Sağlam Yürüyeceğiz. Yürüdüğümüz Yol Türk’ Ün Kutlu Yoludur. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in Ortaya Koyduğu, Önce Ülkem Ve Milletim, Sonra Partim Felsefesiyle Vatanını Bayrağını Türk Milletini Seven Herkesi Yolumuza Davet Ediyoruz.

“YEREL SEÇİMLERE DAMGA VURAN PARTİ OLACAĞIZ”

Cennet Mekân Başbuğumuz; Türkün En Önemli Vasfı Teşkilatçılığıdır demektedir. Hepiniz Bizim Teşkilatçılık Anlayışımızı Biliyorsunuz. Yeni Dönemde Nasip Olursa Aynı Disiplin Ve Plan Dahilinde Hareket Edeceğiz. Sayın Genel Başkanımızın da buyurduğu üzere bizim partililerimiz değil, dava arkadaşlarımız vardır. Dava ne alınır ne de satılır, kendi menfaatlerini davasının önüne koyanlar, ülkücü geçinenler, aday olamayınca Genel Başkanımıza olmadık lafları etme cüreti gösteren meczuplar, partimizin kapısından içeri giremeyecektir. Ülkemizin, Milletimizin, Partimizin Ali menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapacağız. Önümüzdeki Süreçte Bizi Yine Zorlu Sınavlar Bekliyor. 2024 Mart Ayında Yapılacak Olan Yerel Seçimlerle İlgili Çalışmalarımız Başlamış Olup, Bu Konuyla İlgili Çok Ciddi Yok Kat Ettiğimizi huzurlarınızda belirtmek isterim. Yerel seçimler için çalışmalarımız başladı. Burdur’da mevcut 6 belediyemizi yeniden kazanacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Geriye kalan 9 ilçe belediyeyi de almak için tüm gücümüzle saldıracağız. Burdur’da yerel seçimlere damga vuran parti olacağız.”

Gültekin Oktay’ın yönetimi şu isimlerden oluşuyor;
Andaç Özdemir
Yusuf Savaş
Süleyman Sağlam
Adem Tevent
Adnan Kaya
Hayrettin Ayar
Ali Belen
Hüseyin Dinç
Osman Koçer
Salih Özparlak
Kazım Murat Kaya
Hasan Turgut
İbrahim Karakulak
Mustafa Özçelik
Ziya Uluhan
Metin Yılmaz
Mehmet Kaya
İsmail Uğur Canyürek
Osman Erçin
Esma Özdaşlı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MHP Burdur İl başkanı Gültekin Oktay Güven Tazeledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

NTV.org.tr - Güncel Haber Platformu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!